משה-גלאם-פסולת-אלקטרונית-לוגו

אודות

מי אנחנו - חברת משה גלאם

מיחזור מתכות ואלקטרוניקה חברת משה גלאם, אחת מחברות מיחזור המתכות הראשונות בישראל. החברה התחילה את פעילותה בשנת 1990, מתמחה במיחזור ברזל ומתכות מסוג נחושת, אלומיניום, טיטאניום, ניקל, מתכות ברזליות ומתכות אל ברזליות נוספות. במפעל המיחזור פסולת של החברה, תוכלו למצוא את כל הציוד הדרוש לצורך מיחזור פסולת אלקטרונית ומתכות, המופעל על ידי אנשי מקצוע מנוסים מהשורה הראשונה.

תהליך המיחזור של פסולת אלקטרונית

הפסולת האלקטרונית מגיע אל המפעל שלנו ממקורות שונים, עוברת קליטה ומיון על פי סוגי המתכות ממנו מורכב הפסולת, ומועברת הלאה אל מפעלי מיחזור מתכות בארץ ובעולם. בנוסף לפירוק ופינוי, פירוק של פרויקטים מיוחדים, ורכישת ציוד אלקטרוני, ציוד מעבדה ותכולת מפעלים וחברות היי-טק לצורך מיחזור, החברה בנוסף עוסקת בגריסה של מדיה מגנטית וציוד רגיש.

חברת משה גלאם לוגו לבן

בקשה למיחזור פסולת אלקטרונית

לחברות וארגונים

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

כיצד ניתן למצוא אותנו?

מיחזור פסולת מתכות

יכולת החברה

היכולות המתקדמות של החברה מאפשרות לה להציע שירותי גריסה והשמדה של מדיה מגנטית וציוד רגיש, בין השאר באמצעות מגרסות ניידות המגיעות אל חצר הלקוח. על לקוחות הקבוצה בתחום זה נמנים משרד הביטחון וחברות מובילות רבות נוספות.

חברת משה גלאם, בראשות הדירקטורים שמעון גלאם ומשה צ’יקו סלהוב, היא מובילה בתחום מיחזור המתכות. כאשר אתם מחפשים את הבחירה הטובה ביותר בתחום, אנו הכתובת לכם. אנו מזמינים אתכם ליצור קשר ולהתרשם מהמקצועיות והניסיון שלנו.

לקוחות מובילים שלנו בשמירה על הסביבה

חברת החשמל

חברה מקצועית. משתמשים בשירותיהם מספר פעמים כדי להעביר פסולת אלקטרונית ופסולת ממוצרי חשמל ותמיד מתבצעת עבודה מעולה. מומלץ מאוד למי שמחפש להיפטר מפסולת אלקטרונית בצורה אחראית.

ריבון תקשורת

חברת רובין תקשורת מודה על שירות מדהים של החברה עבור הפסולת האלקטרונית בחברה. האיסוך והפינוי מתבצע בזמן וללא בעיות. מרגישים מרוצים עם העבודה המשותפת ביחד עם משה גלאם.

משרד הביטחון

אנו מרוצים מאוד מהשירות של החברה הזו. תיאום האיסוף פשוט, ומגיעים בזמן מדוייק לפינוי הפסולת. שמחים לעזור לארץ ולשפר את איכות הסביבה.

גלריית החברה

Skip to content